Serwis okien Dzierżoniów

Świadczymy usługi z zakresu naprawy i serwisu okien wszystkich producentów. Mamy duże doświadczenie w branży zdobyte podczas licznych szkoleń, kursów, jak i pracy zawodowej. Proponujemy Państwu specjalistyczne usługi związane ze stolarką okienną.

PROFESJONALIZM

Bardzo dobrze znamy specyfikę oraz warunki użytkowania okien. Dobrze wiemy co zrobić, aby je naprawić. Posiadamy wiedzę z zakresu konserwacji okien. Wszystko to sprawia, że Państwa okna będą działały, jak nowe.

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy poprzez uczestniczenie w licznych kursach i szkoleniach. Nie bez znaczenia jest także długoletnia obecność w branży stolarki okiennej i praca zawodowa w licznych firmach.

PEŁNA OBSŁUGA

Zajmujemy się zarówno serwisowaniem, jak i naprawą okien. Wykonujemy regulację okien, smarowanie okuć, wymianę uszczelek i szyb, a także wymianę innych zużytych elementów. Kompleksowo zajmiemy się Państwa oknami.

serwis okien wałbrzych

SERWIS OKIEN DZIERŻONIÓW

Nasza oferta obejmuje

Kompleksowe działania z zakresu regulacji okien, smarowania okuć, konserwacji uszczelek oraz docieplania okien. Częste serwisowanie okien pozwoli na mniejsze zużycie najważniejszych elementów okuciowych, a także wyeliminuje prawdopodobieństwo pęknięć i przetarć. Okna będą funkcjonowały idealnie, pod każdym względem.

Serwis okien dzierzoniow pozwoli na uzyskanie większej szczelności, a tym samym lepszego funkcjonowania okiennic. Korzystając z naszych usług, zmniejszą Państwo rachunki za ogrzewanie, ponieważ ciepło nie będzie uciekało przez okna. Będą one szczelne, a tym samym w pomieszczeniach będzie znacznie ciszej, gdyż hałas nie będzie docierał z ulicy. Komfortowe przebywanie w domu stanie się jak najbardziej możliwe, i to każdego dnia.

CZYTAJ WIĘCEJ

NAPRAWA OKIEN DZIERŻONIÓW

Naprawa okien dzierzoniow obejmuje odblokowanie okna, wymianę zużytych lub pękniętych elementów mechanicznych, wymianę uszczelki, wymianę szyb, wymianę klamek, a także montaż zatrzasku balkonowego. Świadczymy kompleksowe usługi naprawcze.

Mamy świadomość, że aby odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, musimy zaproponować szeroki zakres usług naprawczych. W końcu w oknie może zepsuć się każdy element. Dlatego podchodzimy do każdego zgłoszenia w indywidualny sposób. Przygotowujemy zakres działań zgodny z potrzebami i tym, co zastaniemy na miejscu. Skutecznie usuwamy wszelkie awarie oraz usterki, jakie pojawiają się w oknach w Państwa domu.