Oferta

grid2
Serwis okien

Jeszcze do niedawna serwis okien był mało popularną usługą. Dziś regulacja okien, smarowanie okuć czy konserwacja uszczelek to standardowe usługi, z których chętnie Państwo korzystają.

Regulacja okien

Regulacja okien polega na dokręceniu śruby w dolnym zawiasie w taki sposób, aby skrzydło przesunęło się w stronę klamki. Automatycznie podnosi się ono nieznacznie do góry i działa sprawnie.

img3
Smarowanie okuć

Okucia okienne są narażone na działanie wilgoci, a także na zmienne warunki atmosferyczne. Regularne ich smarowanie, np. wazeliną techniczną pozwoli uniknąć nieprzyjemnego skrzypienia.

img9
Wymiana uszczelki

W wyniku eksploatacji uszczelki mogą parcieć lub pękać. Jeżeli na ramie okiennej pojawią się szczeliny, konieczna będzie wymiana uszczelki na nową. Dzięki temu okno będzie szczelne.

img6
Doszczelnienie okien

Jeżeli w ramie okiennej widoczne są szpary, konieczne jest wykonanie doszczelnienia. Polega ono na wymianie zużytej uszczelki i uzupełnieniu silikonem oraz pianką montażową miejsc łączeń.

img5
Odblokowanie okna

Jeżeli podczas otwierania okna doszło do zablokowania klamki, konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, w celu odblokowania skrzydła. Fachowiec zrobi to tak, aby nie doszło do żadnych uszkodzeń.

img2
Wymiana zużytych
lub pękniętych elementów mechanicznych

Po pewnym czasie eksploatacji, niektóre elementy mechaniczne okna mogą ulec zużyciu lub zepsuciu. Nie trzeba kupować nowego okna. Wystarczy wymienić zepsute elementy na nowe, a okno będzie sprawne.

img4
Wymiana klamek

Klamki przy oknach wykonywane są zwykle z plastiku. Niefortunne pociągnięcie może spowodować ich ułamanie. Nic nie szkodzi. Klamkę można wymienić na nową, bez żadnych problemów.

img7
Wymiana szyb

Jeżeli na powierzchni szyby są widoczne uszkodzenia, a w pomieszczeniu odczuwalny jest przewiew, przyszedł czas na wymianę szyby. Usługę wykonamy sprawnie, szybko i w komfortowy sposób.

img8
Montaż zatrzasku balkonowego

Zatrzask balkonowy pozwala na przytrzymanie otwartego skrzydła balkonowego w ościeżnicy. Część ramowa montowana jest na ościeżnicy, a rolki zatrzasku przykręca się na skrzydle.

img10
Inne

Dobrze wiemy, że w oknach może popsuć się każdy element mechaniczny. Dlatego plan działania przygotowujemy na miejscu, gdy widzimy już dokładnie, co stało się z Państwa oknem. Dopilnujemy, aby awaria została usunięta.